| Def a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? Pentru ca m-am plictisit in vacanta si vreau sa privesc ceva. Daca se poate online

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu iti pun la dispozitie colectia mea de seriale TV: 1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M. D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds" (doar l-am descarcat, nu am apucat inca sa-l vad); 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad" ...si mai sunt inca cateva. Le-am vazut in intregime aproape pe toate. Sunt grozave. Iar preferatul meu, cred, ca e "Desperate housviwes". Are de toate: comedie, drama, actiune. Am ras si am plans de nenumarate ori impreuna cu eroii serialului, dar mai mult am ras. oh go on Vizionare placuta!

P. S. daca n-o sa stii de unde sa le descarci, sa-mi scrii un mesaj, si o sa te ajut. Numai bine!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Def, multumesc pentru apreciere! Vizionare placuta! Numai bine!

| Aiicha a răspuns:

Dr House
Scrubs
Mesaje de dincolo

| Maariaa a răspuns:

One tree hill, Gossip girl, The gates, Vampire Diaries, 901210, Heroes, House, Flash forwards, Supernatural, CSI NY, Hellcats, Blood ties, Hex, Nikita, Melrose Place, Kyle XY, Jake 2. 0, Pretty little liars, Merlin, The legenda of the seeker, True blood, The listener, The mentalist, The O. C., Ghost whisperer, The Tudors, Miracles, The pretender.