| unprietenaproape a întrebat:

Ce simtiti, cum reactionaii atunci cand, aveti o parere foarte buna despre o persoana, o admirati dar brusc realizati ca nu este deloc asa

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

In primul rand simt dezamagire. Apoi indiferenta.Persoanele care se dau un timp bune apoi se schimba radical, nu au ce cauta in viata mea

| SkyPilot a răspuns:

Incerc sa inteleg unde m-am lasat pacalit si imi invat lectia happy Fata de persoana respective nu reactionez in nici un fel, prostul am fost eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat de cateva ori. Am fost dezamagit, dar cred ca am invatat din experientele alea.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Oamenii sunt rai, nu mai poti sa ai incredere in ei, foarte rara mai gasesti un om in care sa ai incredere, dar din orice greseala invat ceva si merg mai departewinking