| anonim_4396 a întrebat:

Ce simtiti voi cand priviti acest clip infiorator?
https://vimeo.com/246567348
Ce ziceti, toti oamenii sunt capabili sa se numeasca parinti?

Răspuns Câştigător
| goguPatent a răspuns:

Ca tot @Salontanul mi-a dat ignore...
E clar ca educatia cu frica de bataie nu e educatie.
De aia spre exemplu unii ajung maturi si nu respecta legi spre exemplu pana nu ii prinde politia. Ca singura lor educatie e bataia nu bunul simt

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru chuckmanson):

Sau sa le mai dam o sansa: Intr-un loc de reeducare.
Dar nu orice educare, o educare cu zane si Unicorni unde sa se simta iubiti si apreciati de niste fiinte empatice, ca parca duc lipsa de asa ceva, dovada constand in incurajamentul lor PROviolenta.

| chuckmanson a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai și tu dreptate, dar sincer mi-e foarte greu spre imposibil sa simt empatie pentru genul asta de oameni.