| vescan4ever a întrebat:

Ce siteuri de cumparaturi online mai stiti, in afara de okazii.ro? dau funda pentru cele mai multe

4 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Ebay.com
ebay.co.uk
amazon.com
amazon.co.uk

| dianaborza a răspuns:

Jeans-online.pl,Promod.eu,Yoox.com,Expansys.com,Haburi.com, astea sunt de haine .Onlybestrated.com,LDLC-PRO.com,Expansys.com, astea sunt de electronice si telefoane .Frangrancex.com si asta e de parfumuri. Sper sa iti fie de folos!

| amelutza88 a răspuns:

Buna, site-uri din RO : toptrend.ro, ocaua.ro, mercador.ro, trendzone.ro, vinde-ebay.ro, site-uri din afara: ebay.com/co.uk, amazon.com / co.uk, fragrancedirect. co.uk, thehut.com.