| bradysandro a întrebat:

Ce smartphonuri credeti cas mai bune? si argumentati.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ti le scriu in ordine -
2013 Best Smartphone

1. Apple iPhone 5
2. Samsung Galaxy S III
3. Motorola Droid Razr HD
4. LG Optimus G
5. Google Nexus 4
6. HTC One X
7. Samsung Galaxy Note II
8. Sony Xperia TL
9. Motorola Atrix HD
10.T-Mobile myTouch 4G

Sursa: http://cell-phones.toptenreviews.com/smartphones/

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Am lucrat o perioadă destul de lungă pentru o corporație din telecom care vindea ultimele găselnițe persoanelor juridice (deci alte firme mari - care-și permiteau aproape orice din portofoliu).
Acestea fiind spuse, m-am jucat cu absolut toate gadget-urile apărute până în noiembrie 2012.

Cu această experiență în spate, dar și cu lunga mea experiență în general în domeniul IT, pot să spun că niciun smartphone nu e nici util și nici bun.

Însă, dacă chiar vrei să-ți iei smartphone, ia-ți ceva de la HTC (One-X e chiar decent). Practic, produsele HTC fac cam tot ceea ce fac cele mai scumpe și sunt cam la fel de rezistente, doar că nu te hâțână la preț atât de tare.
Altfel spus, HTC are cel mai bun raport preț calitate.
Galaxy S III nu e rău dar e exagerat de scump pentru ceea ce oferă.

Salutare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci mă cu smartphone-ul?

| Indestructible a răspuns:

Cred că o carte de gramatică ar fi mult mai potrivită pentru tine.

| xLove a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung Galaxy S III. Are foarte multe aplicatii interesante, camera de 8 megapixeli+blit si memoria e foarte mare.

Mai multe aici: http://www.youtube.com/watch?v=UiqxwwzVShM

Poti cumpara de-aici: http://www.emag.ro/......ALAXY%20S3