| qweer a întrebat:

Ce spuneti despre acest profil de pe sunphoto http://adyna99kiss.sunphoto.ro?

6 răspunsuri:
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Mi se pare cam indecent.(părerea mea)

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

În legătură cu pozele anmeurile cu bikini.
În legătură cu scrisul faptul cu Xo sau tz și alte chestii...mă rog...acum ți-am spus doar părerea mea. Poate cam exagerez, dar oricum succes!

| Dianaa94 a răspuns:

Am si eu profiil big grin. diannaa big grin

| Dianaa94 a răspuns:

E dragutz

| Dianaa94 a răspuns:

Posibil la animeurile in bikini ...ca altceva...dar frate.thinking

| qweer explică:

Ce e indecent pe el? Nu sunt decat poze cu mine; poze cu vedete, animalute; animeuri kiss... poate te referi la animeurile bikini [ jur ca nu stiu la ce te referi ]! {oricum nu ma deranjeaza}(dar nu stiu la ce te referi )