| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti, sa am incredere in firma de plasare a fortei de munca Trading Jobs 2000 Timisoara. ar trebui sa plec pe 15 octombrie. comisionul este de 250 euro pe 3 luni. munca este intr-o hala in Spania la Segovia, trebuie sa intretinem niste plante, doar femei. ce sa fac, sunt nehotarata.am 24 ani. anca.

12 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poi intereseaza-te mai intai de aceasta firma... daca e legala...daca...eu stiu ceva de genu...problema este sa nu fie inselatorie...sa va duca pe la produs...sa fiti transformate in servitoare...sau mai stiu eu ce sa nu iti dea drumu sa plecati acasa dupa cele trei luni...sau sa nu iti dea banii...sunt multe riscuri...ai mare grija

| mada12 a răspuns:

Intereseazata de mai multe detalii. daca crezi ca merita...du-te...gandeste-te.oricine ar putea si ar vrea sa fie ea in locul tau...In ziua de az...ar trebui sa dai party ca ai gasit ceva de lucruwinking...Bafta...sa ne spui si noua cum este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine este interesat, se mai fac inscrieri pana pa joi saptamana viitoare. le trebuie copie dupa actul de identitate, copie dupa actul de studii, cazier si de la med de familie ca este sanatos. atat. mai interesativa si voi de firma asta trading jobs 2000 timisoara daca e ok. cine vrea sa ma sune la 0722228658 sa le dau mai multe informatii si numarul lor de telefon. mersi de raspunsuri. anca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am luat o mare TEAPA cu trading jobs nu te lasa amagita iti cer comisionu si ia teapaaaaaaaaaaa.nea trimis in cehia la agricultura si am ajuns in munti la padure unde erau romani nemancatyyyyyyyy si wai si amarrr nu ai incredereeeeeeeeee in trading jobsss. cel de la timisoara valentin sau cum il cheama cand l-am sunat a spus sa ne descurcam ca n-am mers noi unde trebuia, iar ce de la brasov doamna vasilica facea pe nestiutoareaaa, ca imposibil, de fapt la inceput miau promis grecia intr-o saptamanaaaa apoi ma tot amanau si cica ca are pentru cehiaa contract imediattt si am muscato si mam duss ziceau ca 4 euro pe ora, pe contract scria 2 euro si cand am intrebat a zis ca asa scrie da va dau ei mai mult, altii nau mai avut bani cu ce sa se intoarac acasa dormeau prin pragaa prin garaaa.STAI ACASAAA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e o mare hotie eu am platit 11 milioane si mi-am luat o mare teapa cu firma asta te rog nu pleca ai sa ramai pe strazi crede-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pleca e o mare hotie sa ii ***

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia e cea mai naspa firma din Romania,,, cum sunt si comentarile de mai jos intr-adevar, este o foarte mare teapawinking isi bat joc de om dai p...mea, de nesimtiti laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fei nu pleca cai naspa eu m-am tepuit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce zici mai pleci dupa tot ce ai vazut atatea raspunsuri ce spui asteptam mes tau cristian

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am sa fac tot posibilul sa nu mai plateasca nimeni cum am platit eu sa plece dna vasi si asistenta dansei la prostitutie va pot recomanda un club in spania se numeste club eva autostrada lleida barselona e un club de babe ca voi puteti merge e o munca cinstita decat sa mintiti lumea in halul asta cai trimiteti la munca si de fapt munca nu existava vede dum.

| johnny28g a răspuns:

Aveti grija cu firma asta, sunt niste sarlatani. D-na Sos este patroana de la Brasov si colaboreaza cu o firma din Tulcea Care este reprezentat de Doru toti sunt niste ticalosi. Eu am fost trimis de aceste doua compani in Irlanda unde NICI NU AVEAU NEVOIE DE NOI. Dupa ce am vazut ce tiapa am luat am incercat sa iau legatura cu persoanele care mau trimis. Ei mi-au spus ca nici nu am cheltuit cinestie ce banii. Pentru ei 600euro este nimic, mi-au spus ca alti au cheltuit si mai mult. Sunt niste ticalosi. aveti grija de ei

| johnny28g a răspuns:

Aveti grija cu firma asta, sunt niste SARLATANI si niste TICALOSI. Eu am platit 200 de ron la depunerea dosarului si restul am platit cand mi-au gasit de munca adica 300 euro. In afara de asta am cumparat biletele de avion . Am fost trimis in Irlanda unde defapt nu ne astepta nimeni, am stat in aieroport si nici nu avea compania nevoie de noi. D-na Sos de la Brasov colaboreaza cu o firma din tulcea care este condusa de Doru. Sotia mea a sunat in ambele locuri sa le ceara explicatie si ca raspuns a primit: "asta nici nu este mult, alti au cheltuit si mai mult" Adica la o suma totala de 600 euro pentru ei era nimic. Sunt niste escroci si niste sarlatani. Aveti grija cu ei. Daca aveti intrebari o sa va trimit si adresa mea de mail. Bafta.