| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce stare aveti acum? Cum a fost ziua voastra?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Afara a cam plouat, dar a fost o zi minunata

| SilentRain a răspuns:

Un pic stresata, nu prea buna, dar e ok se putea și mai rău

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vreau să dorm, dar nu vreau.

| RainmakerX a răspuns (pentru supadeceapa):

Vreau sa dorm dar nu adorm laughing

| supadeceapa a răspuns (pentru RainmakerX):

Eu adorm și nu vreau să adorm, dar totuși vreau să dorm acum ca să mă trezesc devreme sad. Îți dau somnul meu.
https://imgur.com/a/TzbxHmf

| RainmakerX a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu încape în chiuvetă... ar fi bine să-l păstrezi momentan și să te culci laughing

Eu mâine sunt liber. Apreciez oricum.

| Plato a răspuns:

A plouat zdravan toata ziua, deci mna, stat in casa. Dar e fain, ca-mi place vremea asta, deci n-a fost o zi rea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normala

| CdeMetal a răspuns:

Sunt putin trist, iar ziua a fost cam plictisitoare, a plouat si am stat in casa.