| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a întrebat:

Ce stiti despre chupacabra? Credeti ca exista?:))

http://stirileprotv.ro/video/chupacabra-a-fost-gasita-in -mexic/60352109

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Aiureli rolling on the floor
Si eu am vazut ieri la stirilaughing. ofoflaughing). cate mai inventeaza si eulaughing. adev` e ca e cam ciudat animalu` acelathinking da totusihee hee.

U ce crezi?laughingsmug

Zbye:*

5 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Da se tot discuta de aproape o luna cred
thinking nu stiu
la ce se intampla in ziua de azi te mai miri
laughing

| Puiutz a răspuns:

Ei** laughing blushing.
Si multumesc pentru` fundita nickname big hug

| Marii a răspuns:

Extraterestri, chupacabra. ce mai urmeaza? Mai mult cred in viata dupa moarte decat in porcariile astea.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu explică:

Cu placere kiss

| koxatu a răspuns:

Chubracapa s-a dovedeit stintific ca exista era un caine dingo cu mutati genetice big grin corpul lui era pe dinauntru un mecanism de supt sange limba lui avea o gaura la mijlocul limbi de acea sugea sangele atat de usorbig grin Exista dar e mort de 4 ani... un fermier l-a dat politiei pentru ca incepea sa se descompuna in hambarul lui