| AntoniaRaluca a întrebat:

Ce stiti despre raci? cu cine se impac racii? ce e specific la raci?

Răspuns Câştigător
| karsivan a răspuns:

Specific racilor le este verbul "a simti", sunt persoane timide si sensibile, incapatinate. Nativul din zodia Rac este tandru, binevoitor, sensibil, plin de fantezie, dornic de liniste. Este dominat de sentimente, îsi aude vocea interioara, are presimtiri, intuitia avertizându-l deseori. Îi place sa fie laudat si este recunoscator pentru laudele primite.
Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Scorpion, Pesti
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Berbec, Balanta
Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Berbec
Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Balanta
Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Leu
Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Capricorn
Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Scorpion
Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Gemeni, Pesti.

2 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Sunt prostii compatibilitatea zodilor.

| Terentee22 a răspuns:

Ca-s crustacee, ca se impaca cu alti raci si specific racilor sunt clestii.