| kanajambe a întrebat:

Ce subiecte/activitati ai putea aborda intr-o relatie care devine plictisitoare?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Daca relatia a devenit plctisitoare, n-o mai inviorezi usor.Incearca sa-l cunosti bine pe omul de langa tine, afla ce interese si pasiuni are, documenteaza-te si incearca sa-i devii colaboratoare sau macar o interlocutoare agreabila pe o anumita tema.Asta in cazul in care doresti sa pastrezi relatia.

1 răspuns:
| Anecherry a răspuns:

Orice iti trece trasnit prin minte; sa mergeti si sa faceti lucruri pe care nu le-ati mai facut pana acum(de ex paint-ball), noi fantezii sexuale(depinde acum si cati ani ai). hm, nu prea mai am idei.