| corykay a întrebat:

Ce subiecte gasiti interesante pentru o postare pe un blog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Subiecte psihologice(ce tin de comportamentul si conduita umana)
*Subiecte privind copilaria, adolescenta, viata de elev/student, alegerea unei cariere, viata de familie, alegerile ''corecte '' in viata...(adica ACELE subiecte de DEZVOLTARE/AUTOdezvoltare PERSONALA)

1 răspuns:
| corykay explică:

Da, imi place. Chiar imi place. O parere sincera despre bloguletul meu imi poti da? iti trimit un link prin mesaj ca sa nu fac aici reclama mascata.