| byby_7642 a întrebat:

Ce suvite ar arata mai faine la parul brunet? si cam cat costa daca am parul peste umeri?

4 răspunsuri:
| Claw a răspuns:

Orice in afara de blond.Combinatia asta blond pe negru imi da fiori pe sira spinariilaughing. Mie personal nu imi place. Poti incerca o multitudine de culori.Prima data poti sa le faci cu nuantator si vezi daca iti place sau nu. Daca da atunci poti sa le faci cu vopsea.
Succes!:*

| rebela a răspuns:

Suvite blonde cu siguranta sau mai satene ar arata super, dar acum depinde si de formatul fetei tale sau poti incerca si niste suvite roscate.

Răspuns utilizator avertizat
| LadyZuza a răspuns:

In functie de ce culori iti plac! pentru brunetele mai nebunatice si mai girlish suvitele mov, roz, albastru inchis merg perfect pentru. parul brunet!