| alittlestar a întrebat:

Ce tara este potrivita pentru doi indragostiti: Paris sau Venetia?

44 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Paris...Franta. Peste 2 saptamani o sa-ti povestesc cum e.

| Silvia a răspuns:

Ce oras este mai potrivit sa merg pe strada in C**u gol? AMerica sau China?rolling on the floor)

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Paris love struck Este mult mai romantic.big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Franta -Paris.

| Leea1234 a răspuns:

Mai are importanta? atata timp cat sunteti impreuna, si va sorbiti din priviri, puteti fi si ...in romania!
paris!

| Pho3nix a răspuns:

Hmm... Bucurestiul. (glumesc)

Mi se pare mai potrivit Parisul. tongue

| inna a răspuns:

Eu una aleg Parisul. Mi se pare un oras foarte romantic.

| Dan a răspuns:

Elvetia este cea mai frumoasa tara. Un concediu de vis va doresc.

| Dan a răspuns:

Elvetia, cea mai buna tara, cam scump, dar merita.Eu am fost acolo si stiu.Concediu de vis va doresc.

mlm
| mlm a răspuns:

Din pacate pentru tine Paris si Venetia nu sint tari sint orase, Paris este si capitala Frantei.Iti recomand Franta este mult mai romantica ca si Italia.

| Puiutz a răspuns:

Ceao:*.
bla bla blalaughing. toti paris:-l. degeaba e ala romantic daca cuplul nu se simte bine acolobig grin.
Eu zic ca e mai frumos in italialove struck. venetiabatting eyelashes

| Elly4all a răspuns:

Italia-> Venetia.

| sorin a răspuns:

Tara italia oras venetia.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Io-ti recomand tara lu cartieru lu Ferentari!

| selef a răspuns:

Eventual Franta sau Italia.Ca orase Roma.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Paris si venetia nu sunt tari big grinbig grinbig grinbig grin poate ai vrut sa zici: franta si italiawinking eu as alege venetia love strucklove strucklove strucklove struck

| Brigitta a răspuns:

Pentru mine si iubitul meu orasul Venetia din tara Italialaughing pentru ca suntem absolut paraleli cu franceza...sad
Chiar vrem sa vizitam orasul in octombrie-noiembriehappy

| alle_1861 a răspuns:

Verona, tocmai am auzit la radio o poveste minunata despre Verona.

| giovana a răspuns:

Orasul Venetia! Parisul este putin mai mult happy

| Jonsdottir a răspuns:

Din care stiu eu Paris si Venetia sunt niste orase, nu tari... dar na acum laughing cu geografia asta... laughing dupa mine cred ca mai protrivita este Franta tongue

| adyth a răspuns:

Ermmm..Paris si Venetia nu sunt tari
si daca tot amintesti de Italia...mai bine Verona smug ca Romeo si Julieta

| fzcsm a răspuns:

In primul rand Paris si Venetia nu sunt tari, dar eu iti recomand Parisul! Este mai romantic!

| Crisu_8081 a răspuns:

Ambele au acel aer de romantism prielnic indragostitilor.Chit ca-ti plimbi iubirea cu barca sau o/il urci pe Turnul Eiffel tot romantic este!

| unbaiat a răspuns:

Franta e o tara prea murdara pentru gustul meu.
PS-nu sunt tari laughing

| marsy a răspuns:

Eu tot cared k parisul

| ALY_2447 a răspuns:

Din evul mediu VENETIA este speanumita orasul indragostitilor deci prerea mea este italia la venetia

| Razvy197 a răspuns:

Paris

| eliza a răspuns:

Buna! pai Venetia e superb orasul si romantic.pa pa!

| Kokolina a răspuns:

laughinglaughinglaughing draga viva daca nu stiai paris nu e tara la fel si venetia ele sunt oraselaughinglaughinglaughing

| D-Anna a răspuns:

1.paris si venetia sunt orasestraight face
2.ai asa venetia:ai canal grande(apa in forma de "S" care trece prin mijlocul orasului)deci barcutzelove struck flori smug
paris:tour eiffel(uni chiar cred ca e romanticworried)atmosfera aceea de sarbatoaresmug
deci tu alegi paris sau venetiasmug?