| Arrrinaaaaaaa a întrebat:

Ce te face sa simti ca traiesti?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul că respir.

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Alarma de dimineata, 'chestiile' pe care trebuie sa le rezolv pe parcursul zilei, ziua de salariu, pasiunile mele.

| Freya1 a răspuns:

Iubirea.
Sentimentul de iubire afectiune este un sentiment unic ce iti da palpitati si trairi nebanuite.
Indeplinirea viselor.
Cand imi indeplinesc un tel, un vis chiar simt ca traiesc si ca am pentru ce.

| RainmakerX a răspuns:

Sa castig ceva (orice) sau sa fac un bine.

| HadesSs a răspuns:

Senzatia de mahmureala de a doua zi dupa un chef incendiar laughing)

| CdeMetal a răspuns:

Faptul ca ma doare daca incerc sa ma omor.
(glumesc)

| AdinaanidA a răspuns:

Când mă trezesc dimineața bine dispusă și nu am nici o grijă.winking

| vjr1979 a răspuns:

Din pacate, in ultima vreme (cam de mult timp) nu prea mai simt ca traiesc.

| Necunoscuta100 a răspuns:

Natura şi momentele grele din viață. pierderile persoanelor dragi, când simți durere, TRĂIEŞTI.