| StrongHeart a întrebat:

Ce te pricepi cel mai bine sa faci? Ceva ce nimeni nu mai face ca tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să empatizez profund cu ceilalți, să le înțeleg trăirile, să observ fără să judec și să rămân detașată de ceilalți când sunt într-un colectiv.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Putini sant ca mine in Romania, mai multi prin state traiesc cum m.am orientat in viata asta. Si de la ei am invatat cum pot fi fericit in viata

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oh, asta imi aminteste de intrebarile mele :3
Sa... ascult? :/ Si sa trec neobservat.

Personal (ca la partea personala ai facut referire), sincer nu stiu straight face. Aici ar trebui sa las alte persoane sa raspunda in numele meu, nu eu. Sau mai bine zis, nu stiu ce pot altii sa faca si de ce sunt capabili, ca mai apoi sa ii compar si sa vad daca si eu pot sa fac asta. Si mai ales partea cu "nimeni", chiar nu cunosc toata lumea atat de mult incat sa stiu. Sau o cunosc? thinking

Aaa... pot sa fur talente big grin

| SilentRain a răspuns:

Nimic

| Ineys a răspuns:

Suntem mediocri aici pe TPU.
Da, daca ne comparam cu un cerc restrans de oameni, prieteni, familie, apropiati, persoane cunoscute putem sa spunem ca avem o anumita abilitate care e la alt nivel fata de ceilalti, dar daca luam in considerare toata lumea ( toata populatia planetei )... sigur e cineva care ne intrece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iert, sa nu țin ura pana la capăt

| EntertainYou a răspuns:

Trebuie sa cunosti 7-8 miliarde de oameni ca sa stii sigur ca esti om ca ceilalti. Si modestia de a admite acest lucru este utila pentru a te face sa traiesti linistit o viata intreaga.
"Calificarile" sau abilitatile tale nu sunt 100% viata ta, desi destui oameni ar crede asta in mod eronat.

De asemenea, nu cred ca ne putem raporta la simpla prezenta pe acest site. Departe de a fi locul potrivit pentru genii creative.
Pentru ca imaginatia si creatia sunt abilitatile cele mai de pret care te pot face remarcabil cel mai usor in societate, prin indrazneala de a avea o idee, de a inova, de a persevera.
Multi vorbesc, multi muncesc, putini fac ceva aparte.

Intr-o nota tragicomica probabil ca nimeni nu se pricepe sa esueze lamentabil ca mine.