| volt a întrebat:

La ce te pricepi sa faci mai bine decat toti ceilalti?

Răspuns Câştigător
| Georgia_2863 a răspuns:

Decat oamenii printre care ma invart eu, ma pricep cel mai bine la cantat happy :p

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

-tip foarte tare atunci cand ma speriihee hee
-scriu foarte frumos, nimeni din scoala nu poate sa scrie ca minelove struckhappy big grin

| danutza a răspuns:

Sa critic laughing

| maryana5 a răspuns:

Stiu sa desenez big grin

| Yly a răspuns:

Mai bine decat toti ceilalti nu stiu, dar la tenis ma pricep mai bine decat toti cei pe care ii cunoscbig grin

| naya a răspuns:

Sa urlu.

| Raul a răspuns:

Sa termin cele mai celebre jocuri in doar cateva zilebig grintoti din clasa sau mirat cand le-am zis ca am terminat gta4 in 3-4 zilelaughing si nu am jucat doar ga4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu se precepe sa faca ceva mai bine ca toti ceilalti in lumea asta larga exista tot felul de oameni si tot exista doua persoane care pot face acelasi lucru bine.Si fiecare se apreciaza si este apreciat pentru acele lucruri.Nu stiu daca ai inteles ce am zis dar sper ca te-am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi stiut, as fi fost putred de bogata pana acum laughing Sincer, chiar nu cred ca am vreun talent special, sunt buna la desen si la scris, dar cu siguranta sunt altii mult mai buni decat mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

a... a fi singura?!