| larysa_4174 a întrebat:

Ce telefon(marca) este mai bun:lg sau nokia?

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nokia

| Andreea_5313 a răspuns:

Nokiahappy

| Riyukii a răspuns:

Nokia, intotdeauna.
Bine, poate te referi la tehnologie.ar fi ambele.Insa care rezista mai mult?

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Pai la Nokia tine mai mult bateria si este mai cool. Eu am LG si e prost rau cand am incarcat baterry full si dupa 5 min scria low si nici macar n`am umblat pe el. IA-TI NOKIA sugestia mea. Bafta scumpa!:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Stiu ca Nokia este cel mai rezistent deci un vot pentru Nokia!happy

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia.

Cunosc pe cineva care are telefon Nokia de 5-6 ani si arata ca nou si nu sa deteriorat si e foarte rezistent la apa, nu se strica ca telefoanele alea Motorola.

| larysa_4174 explică:

Care rezista mai mult? am avut LG m-a tinut 2 ani dar din greseala l am pus in apa(era masa uda)si nu mai merge, Nokia stiu ca st mai rezistente la apa, asa ca vreau si parerile voastre