| nobody_9468 a întrebat:

Ce ti-e si cu viata asta...Pentru ce "ne luptam" daca toti ajungem intr-o cutie de lemn, ingropata in pamant?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru clipele alea putine sau nu, asta depinde de fiecare, in care radem, zambim si suntem fericiti.Pentru asta traim si pentru asta ne luptam.Pentru a iubi, a fi implinit sufleteste etc. Dupa cu totii ajungem in aceea cutie dar macar am simtit ca am trait.Bafta!

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Sa mori impacat cu tine. Daca reusesti asta inseamna ca nu ai trait degeaba