| AlexiaGHT a întrebat:

Ce tigari sunt mai puternice Sobranie roz sau verde? Si e adevarat ca au gust de capsuni si menta ...asa am auzit!? laughing
P.s. nu sunt pentru mine.

Răspuns Câştigător
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Mai există, dar doar cu mentă. big grin

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Dunhill negru ma ameteste si pe mine daca fumez dupa ce ma trezesc laughing
PLus din cate stiu nu mai exista tigari cu arome cam de multisor...

| AlexiaGHT explică (pentru alina2k18):

Ok, multumesc!

| B3HappyN0Worry a răspuns (pentru alina2k18):

Mai există, dar doar cu mentă. big grin

| PumpkinDoll a răspuns:

Incearca Dunhill negru si rosu(se gaseste mai rar asta rosu), plugaru.Sobranie nu mi se par asa tari.

| B3HappyN0Worry a răspuns:

De mentă da, dar cu gust de căpșuni n-am mai auzit. laughing Dunhill negru e mai tare.