| biancaalexe a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa nu se vada la analize ca am fumat? Funda big grin.

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Stai linistit, nu o sa iasa ca fumezi.Dar sa nu mai fumezi.Bine? Nu este bine pentru ca ele creeaza dependenta, dauneaza grav sanatatii, si in plus dai multi bani pe ele.Bani pe care ii poti baga in bugetul familiei.

4 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Ce ai fumat?

| biancaalexe explică (pentru justitiarul):

Tigari ( nu altceva laughing )...mai exact, kent click

| Skylar a răspuns:

NIMIC.stiu,suna incredibil dar nimicul e solutia, daca iti vine sa crezi sau nu analiza aia costa in plus

| mortallx a răspuns:

Vezi tu,noi astia nefumatori,daca ne facem analize,ne gaseste si pe noi ca am fumat deoarece cand stai pe langa cineva care fumeaza, acel fum il tragi si tu in plamani, deci poti sa folosesti asta ca o minciuna.