| Ana6380 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa nu ma mai simt prost in fata persoanelor? Par aroganta, dar nu sunt..si nu sunt timida, nu stiu cum sa explic.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cum adica nu sti sa explici? Explica pe intelesul tau, poate inteleg si altii!
De ce te simti prost in fata altora? Incerca sa vezi unde e problema si sa faci ceva in privinta asta.
In principiu nu ai de ce sa te simti prost, trebuie sa fi tu insuti si sa-ti inpui punctul de vedere fara sa-ti pese ce cred altii despre tine!

| Zenit313 a răspuns:

Sa te comporti cat mai natural si sa iti controlezi reactiile.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai incearca sa intri in conversatie,mergi cu persoanele acelea la plimbare, cheama'le afara, trimite'le mesaje, urari daca este o sarbatoare, vorbeste cu ele pe mess/facebook.Pa-pa

| Iulian922 a răspuns:

Sa pari cat mai autoritara