| fgmijpb a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa invingi un adversar mai puternic in orice domeniu.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii arati cu degetu peste umar si ii zici uite ce femeie sexy e in spate si cand se intoarce ii tragi una intre picioare apoi daca vrei poti sai mai tragi una in falca, dar nu are rost e suficient la testicole.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
autodepaseste-te/invata/continua si vei invinge!
a trisa, nu este o solutie.
O zi bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste-ti mintea. Normal cu mintea trebuie sa invingi adversarul nu cu forta. Nu asa iti demonstrezi barbatia sau inteligentabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste-ti mintea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice domeniu e mai dificil.alege un domeniu cu care sa te intelegi.
Studiaza someniul in toate aspectele;
Vezi care sint punctele tale forte
Unde sunt cele slabe si creste.le;
Studiaza adversarul:
Puncte forte, slabe etc.
Schema e valabila pentru orice domeniu doresti sa aprofundezi.formula magica care sa se materializeze peste noapte nu exista.
Bafta!

| neca a răspuns:

Triseaza

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Să nu accepţi că e mai bun ca tine.Să-ţi spui tot timpul "Sunt mai bun ca el!"
Dacă accepţi că nu e mai bun ca tine atunci o să ştii ce să faci.O să-ţi foloseşti mintea şi o să descoperi cum să-l învingi.

| TheSmith a răspuns:

Sa perseverezi! munceste/invata mai mult ca el.

| Nejmoq a răspuns:

Depinde de domeniu. Daca e la batai, antreneaza-te si folosesteti mintea.
Daca e la sah, football, etc, foloseste ce sti si mintea.

Răspuns utilizator avertizat
| White_Black_1992 a răspuns:

Intr-un fel toti cei ce au raspuns aici au dreptate dar eu cred ca daca vrei cu adevarat sa il invingi nu il baga in seama. Indiferenta e cea mai buna arma.