| xDr0gs a întrebat:

Cum sa dobor un adversar mai puternic si mai inalt ca mine? Orice sfat ajuta! Fundita!

4 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Daca nu poti prin forta, incearca prin agilitate, fii mai rapid ca el.Cei mari nu sunt asa rapizi.
Sau incearca sa fii mai destept ca el.
O lovitura bine plasata la ficat il va pune jos, sau ii va da dureri insuportabile.La coaste il poti lovi.
Sau lovituri repetate in zona picioarelor, pentru a-l pune la pamant.
Sper ca te-am ajutat!

| Soryn6 a răspuns:

I-al de picioare! Ce lupte faci greco-romane?

| goldeNNN a răspuns:

Dai la oua si fa-le omleta dupa aia esti liber sa-i faci ce vrei

| Msd_ProDj_1971 a răspuns:

Ii dai un scaun in cap si cand cade la pamant cateva picioare-n gura si la terminat!