| codrina_8326 a întrebat:

Ce trucuri stiti pentru a face multi bani la barn buddy hi5? eu am vazut ceva ceva pe youtobe dar nu prea am inteles. cel\cea care ma ajuta primul si are un raspuns bun ii declar raspunsul castigator...

Răspuns Câştigător
| aaaa12345 a răspuns:

Cel mai bun truc sa ai ff multi vecini eu am 51 si promesc aproape 500 monede

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 89 vecini si primesc numai 478 sau cam asa ceva...crying

| deutza_7542 a răspuns:

Schimbi data calculatorului cu o zi inainte si furi la mine merge la tine nu stiu daca merge depinde si ce lvl ai la lvl 5 iti da 10.000 coins la lvl 25 20.000 si tot asa eu am lvl 59 si am 17.860.491 daca nu baga id meu ingerasrebel1074 si vorbim.mai bine descarca hack sau cheat engine5.5 si fai acolo cati bani vrei e mai usor sa sthi poti sa faci cati bani vrei cate animale vrei ce animale cate fertilizante tot ce vrei