| capsunica13 a întrebat:

Spuneti'mi si mie niste urari de anul nou... plsss... cele mai frumoase primesc fundita(pot fi facute de voi)happy

Răspuns Câştigător
| cristy1094 a răspuns:

Nou este anul ce vine, noi sunt visele noastre, noi sunt dorintele nostre, noi sunt spiritele noastre, dar calduroasele mele urari sunt pentru totdeauna! Un An Nou cum ai visat!
Fie-va verde dolarul Si de whisky plin paharul Toata sa va reuseasca Sa va doara drept in Basca La multi Ani
Fie ca urmatorul an, sa fie mai bun decat toate celelante adunate la un loc si mai interesant, plin de bucurii, fericire si impliniri. Va doresc tuturor de pe messenger, Fericire, Sanatate si.pe deasupra ce-mi doriti voi mie va doresc si eu voua!
Aho, Aho
Copii si frati,
Stai putin sa nu plecati
Mai aveam ceva de spus
Voi acasa nu va-ati dus?
Si ca prostii m-ati crezut
V-ati oprit cand eu v-am spus
Hai plecati la cuibusoare
Mai mancati niste sarmale
Si la nani sa plecati
Toti acum s-ascultati
La multi ani!
Si la multi bani!
Si mereu sa impartiti,
Ca si voi o sa primiti! La anul si la multi ani!

si o funda daca vreibig grinbig grin

2 răspunsuri:
| bianca_9483 a răspuns:

Fie ca anul nou sa lumineze in sufletele voastre cu urari de bine, de sanatate si de dragoste.Sa aveti parte de tot ce e mai bun in viata, sa petreceti cu inimile larg deschise si sa ne revedem si la anul cu bine! fundita?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colinda colinda baga iapa in tinda si dai fan sa roada si pupo sub coada