| mentholinks a întrebat:

Ce user credeti ca da cele mai bune raspunsuri?

79 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Iar intrebari despre useri? Astea sunt facute sa starneasca râcă thinking
Stai sa vezi cum apar...

Era cineva, care nu mai e printre noi... si nici nu ii mai stiu numele pe de rost.

Dar ia zi tu un user.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

| Celcestietot a răspuns:

Sunt pe aici cativa, nu ii mentionez ca se stiu ei, dar o s-o fac pentru cei care nu cunosc asta... Drimmero, te pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si atat.

| Catrice a răspuns (pentru Celcestietot):

Hopa I can feel a future relationship...sa va tina sau cum era aiahee hee

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

Trebuie sa vada si el ca sa ne tina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mosoti aparent e unul dintre cei mai inteligenti useri mai ales in domeniu psohologic acolo da raspunsuri la modul superlativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Celceluş,dragă,uite,am ceva frumos pentru tine:

https://www.tpu.ro/......2020-9-59/

| Drimmero a răspuns (pentru Celcestietot):

Cum de?

| Celcestietot a răspuns (pentru Drimmero):

Ce?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se face asa, va vede Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce razi?

| Drimmero a răspuns (pentru Celcestietot):

Cum de ai zis de mine?

| Celcestietot a răspuns (pentru Drimmero):

Pai daca sunt un om bun, ia uite. Acum trebuie s-o recunosti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

L-ai adus pe Dumniezo în discuţie şi nu m-am putut abţine.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu as pune problema asa.
Un user bun da raspunsuri acolo unde stie ceva peste medie.
Aiuricii astia care dau raspunsuri pe banda oriunde, sunt buni la nimic. Mai ales aia din top.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Catrice):

De ce?

| Catrice a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

De ce, ce?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Catrice):

De ce da raspunsuri bune "aia"? thinking

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci tu ai rade si daca iti ridic un deget laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Celcestietot):

Un om bun nu inseamna sa fie crestin, e mult mai mult de atat.

| Celcestietot a răspuns (pentru Drimmero):

Dar nici nu am adus crestinismul sau credinta in discutie. De ce nu recunosti, iti este greu happy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

E normal să râd dacă tu la orice chestie îl bagi pe bărbos la înaintare.Şi cred că nu sunt singura.

| Catrice a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ca e genial omu' nimeni nu-i ca elwinking

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Radeti de proosti ce sunteti happy. Cand se facea prezenta la catalog in unitatea de invatamant, sugacilor, radeati in hohote de se zdruncina clasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că există un singur user anume care să dea cele mai bune răspunsuri ci există mai mulți useri care dau răspunsuri bune, cum ar fi userii EntertainYou, Nemessys, Ioandelasal, StrongHeart, Mosotti, DoarBogdan și mulți alții.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

"Sugacilor"?
Vai, Cel, da' chiar aşa? Păi aşa vorbeşte un creştin? Du-te maică şi bea puţină aghiasmă că nu e bine. Începi să-ţi cam pierzi din puritate de când vorbeşti cu noi.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am zis că ăsta-i creștin doar în teorie laughing.