| mentholinks a întrebat:

Ce user credeti ca da cele mai bune raspunsuri?

79 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns (pentru LoveSleep):

Esti si tu cu mine la ''inca vreo citiva''.

| LoveSleep a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu m-am gandit la asta. Ai dreptate

| mgtow a răspuns:

Noturbinanogood stie sa critice pe aia din top. Mare smecher priceput in mecanica cu masina veche nu pare sa dea dovada de omenie. Macar le are cu mecanica de se tot arunca sa raspunda cat mai mult in rest e ciudat tipu. Suntserios era bland pana a ajuns userul anului & expert aici dupa s-a curvit incepand sa faca misto de oameni. Astia se lauda intre ei pentru ca se cunosc probabil dar recunosc ca si eu ofer raspunsuri bune chiar daca am beleaua mea cu femeile nu moare nimeni din asta. Sa o luam mai pe romaneste toti disperatii care vor sa fie userul anului si viclenele se bat pentru titlu omenie putini ofera. Celcestietot e om bun

| Celcestietot a răspuns (pentru LoveSleep):

Sunt aici sa te fac sa te gandesti la asta, ce naiba laughingwinking

| Michaeel a răspuns:

Degeaba spune-ti unii ca voi sunteti ca va lingusiti singuri, dragilor love struck fiti si voi mai modesti.

| Frank51 a răspuns:

Avem cativa care fiecare se pricepe pe domeniul lui, dar in acelasi timp sunt niste oameni de calitate(cel putin asa par), nu mai pot sa zic exact numele userilor ca nu mi le amintesc, este o fata cu avatar roz(parca prezervativ), care evident ajuta preponderent in domeniul ala, e Ioandelasal care e pe partea de politica/legislatie/sociocultural, e Noturbinanogood care e pe partea de auto, suntserios care nu are un domeniu clar dar raspunde in multe parti, bula, si inca cativa dar nu le stiu userul chiar la toti, m-as nominaliza si pe mine deoarece de vreo 2-3 ani chiar dau raspunsuri de ajutor(in afara de alea in care sunt ironic, chiar ma mai scot din sarite unele intrebari), dar nu e frumos sa fac asta asa ca las pe altcineva sa o faca laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Mai degraba du-te la psihiatru.

| Endoryus a răspuns (pentru GoldenZenith):

Credeai ca am fost victima a Covid sau ce? Mai am zile aici pe planeta.

| RAY a răspuns:

Hey,Ioandelasal,Mosotti,doctorandus,Serban234,
Bula,RKBlue,Nemessys,alina2k18,Intum,Ineys,NoTurbinaNoGood,anonimg,RoCkKiD,sabin89,EntertainYou,Cosmin86,supadeceapa,
Endoryus, Jus7t,Dismally,Clint,strongheart,FreddieM
locul unu https://www.tpu.ro/utilizator/tpu

si tu ai potential

| SilentRain a răspuns:

SilentRain

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai oricum esti intr-un club select. happy

| Swetlly122 a răspuns:

Sanadrian

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Esti un dragut. happy

| GoldenZenith a răspuns (pentru Endoryus):

Nu. Ma gandeam ca ai slabit atat de rau incat ai ajuns invizibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu parerea ta sincera despre circul random care se face la intrebarile tale, ce parere ai de cei care se baga astfel in seama si cum te simti tu cand primesti raspunsuri de la unii care vorbesc altceva-uri. Trimite-mi o felicitare daca nu vrei sa scrii pentru public, ramane secret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Swetlly122):

Tu esti cea mai smart, cel putin pentru mine scumpy :*

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Pai ti-am trimis 2 felicitari pana acum si nu miai raspuns la niciuna.

| Endoryus a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nein. Ma mentin la 80/85 kg. Macar pe mine nu ma ia vantul ( sa nu te simti laughing ).

| oglindasultanului a răspuns:

Era un "anonim" pe aici... dar ala-mi placea mie, altii nu-s de aceeasi parere