| Flory200 a întrebat:

Ce v-a adus Mosul anul acesta? Ati fost cuminti? big grin

3 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Mie mi-a adus o gramada pot zicelaughing

mi-a adus un laptop, 2 rochite pentru revelion, 2 perechi de mansete, o caciula, un bolero, un parfum, o pereche de manusi din piele fara degete si 2 pulovere, tie?

| Flory200 explică:

Pai mie mi-a adus o imprimanta, fructe, dulciuri si o caciulahee hee in forma de renlaughing Cam atattongue

| NoX_9315 a răspuns:

Pai, o pereche de patine care pot sa le schimb si in role, un jurnal si un set de creioane radiera ascutatoare laughingcu pirati ( iubesc piratii ), niste chestii de pus la papuci, si sosete cu cranii negre...happy tie? big grin