| contvechiidc a întrebat:

Ce va adus Mosul Nicolaie? mie mii de bomboane :X:X

11 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Nu știu cum puteți spune așaceva "moșul mie mi a adus sănătate", cum poate să îți aducă sănătate cineva care nu există. Cel care ne dă sănătate este Dumnezeu cel viu și adevărat, nu moș nicolae, care a fost un popă bețiv și afemeiat. Voi chiar nu îi atribuiți lui Dumnezeu niciun merit? Mai mult merită un moș ordinar decît Dumnezeul cel viu care ne dă ploaie soare, zăpadă roadele pămîntului pîine, atît pentru cei buni cît și pentru cei răi. Rușine să vă fie nerecunoscătorilor, care în ochii voștrii mai mult valorează o sărbătoare păgînă, și un moș care nici nu există o iluzie, decît un Dumnezeu care există care este viu și care poate face multe lucruri bune.

| BRG a răspuns:

Vezi să nu te îneci cu ele, sau să dai in diabet tip2.

| 愛日本 a răspuns:

3 perechi de papuci cu toc si mii de dulciuri
Bye love struck

| DarQueen a răspuns:

Păcat că nu ți-a adus și o carte de limba și literatura română...

| Andrutzikka a răspuns:

O bluza, dulciuri, doi braduleti mici, o poza cu Mos Craciun, dulciuri, casti pentru pentru [ lista o sa fie mai mare de Craciun smug]

| contvechiidc explică:

Inca ceva happy iubire sanatate bucuri dulciuri pijama happy:X:X

| contvechiidc explică:

Haideti ma ca doar nu atat de multe doar vreo 5 si nu le-am mancat pe toate odata mai am acum 2

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Un bat . Dar l`am prins cand mi`l punea in ghete . Sii i-l-am bagat in c¤r . winking

| deutzik34 a răspuns:

Mie multa sanatate si fericire.si apoi dulciuri, haine, ghete.etc.

| RalucutzaFarmer a răspuns:

Si mie mi-a adus bomboane dar pentru mine a contat mai mult sanatatea pentru ca este pe primul loc si al doilea lucru a fost fericirea si al treilea lucru a fost bucuria darurilor.Multa sanatate pentru cei cu numele Nicolae.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu faci diabet laughing.
Dulciuri si restul vad sambata, imi place sa imi aleg cadoul singurica blushing.