| OanaG a întrebat:

Ce va deranjeaza cel mai mult la voi? Pe mine nu ma deranjeaza nimic, ma simt bine asa happy

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pfff. O mie de chestii ma deranjeaza mult la mine.Pshic totul e bine, din fericire.Fizic as vrea sa fiu cu 10 cm mai scunda si poate un pic grasutabig grin

| Malvina24 a răspuns:

Ca nu pot sa-mi las unghiile mari, ca ma enervez din orice! ca nu gandesc si eu ca altii uneori, ca nu ma distrez, etc

| Barajag a răspuns:

Pe mine ma deranjeaza blana asta de pe mine si nu stiu cu ce sa o inlatur, in rest sunt oklaughing

daniela
| daniela a răspuns:

Ca atunci cand incepe cineva sa nu-mi placa (se intampla rar dar se intampla)... pai nu-mi mai place de loc orice ar face

mira
| mira a răspuns:

Esti fericita in naivitatea ta.Ai auzit de dictonul"Cunoaste-te pe tine insuti!(Nosce te ipsum).

| OanaG explică:

Ecristinamc:Si eu am pistrui, bine ca nu se observa asa de tare decat daca stai aproape, foarte aproape de fata meahee hee

Zeama de lamaie si tii decolorezi:*

| viatadecacatt a răspuns:

Nu imi place sa am cam pus kg pe mine, am cearcane, mai fac cate o gafa si apoi regret, etc.sad

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Tendinta uneori spre obsesie, dorinta de schimbare contracarata de rezistenta mare la schimbare, o nevoie ascunsa de obedienta in afectiune, o iluzie si mai ascunsa de geniu neinteles, fire delasatoare, refugii fragile. Cred c-am spart topurile cu asta laughing

| Alisa a răspuns:

Faptul ca uit sa ma mai gandesc la mine, pentru a le fii bine celor din jur.

| Яùxsi a răspuns:

Sa fiu si eu putin mai grasuta. laughing

| ecristinamc a răspuns:

Pistruii x(((((

| ecristinamc a răspuns:

Am incercat sa ii decolorez dar na...nu prea merge.lasa-i asa nu ma mai stresez cu ei.mersi oricum preintesa:*
te pup