| anonim_4396 a întrebat:

De un timp simt că toată lumea se îndepărtează de mine, și mă deranjează foarte mult asta, simt că înnebunesc... Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

N-ai nimic, stai cuminte.Esti la varsta la care nu stii ce vrei de la viata.Vei trece peste asta. Nu trebuie sa faci o tragedie.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Spasmele adolescentei/

| OldSoul a răspuns:

Pai ce ai facut fratioare de se indeparteaza toti de tine?
Chiar nu mai au nevoie de tine deloc?
Altfel spus, nu este nici o problema, oameni vin si pleaca nu ii poti tine cu forta, cand nu mai exista interese comune drumurile se separa.

| LostInPark a răspuns:

Am crezut ca-i citat din Neil Armstrong cand isi scria memoriile langa hublou.