| Flory1999 a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult de la Mos Nicolae si Mos Craciun? happy

7 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

big grin Pai nu prea am o dorinta asa de mare, dar chiar mi-as dori ceva folositor, se prinde el ( mosul) big grinwinking

| raullik007 a răspuns:

Tableta PC

| M?d?0611 a răspuns:

Vreau sanatate, aici pune si disparitia piticilor de pe creier, dar doar aia foarte suspiciosi, ca in rest sunt buni la "casa omului", apoi un job bine platit, ceva sa muncesc folosind creierul si cu cat mai putine persoane in jur. happy

| 4ndr33y a răspuns:

De la o varsta iti dai seama ca, Mosul iti va aduce ce doresti tu dar numai daca pui osul la munca...

| FastAndFurious a răspuns:

O masina dar ma multumesc si cu ceva mai putin ( un motorbig grin)

| a12 a răspuns:

Bani

| lKopilasFaraNasl a răspuns:

Pai clar, sanatate! Ascultati ce va zic pentru ca daca aveti sanatate puteti sa le faceti pe astea toate intr-o clipita! Mi-as dori si ceva mai asa. dar sanatate e pe primul loclaughing