| Miruniky a întrebat:

Buna TPU am si eu niste intrebari:
Ce v-a adus Mos Nicolae?
Ce va doriti de Craciun?
Ce cadou credeti ca este potrivit pentru o fata de 14 ani de Craciun?

Răspuns Câştigător
| GOLD99 a răspuns:

Mie mos nicolae mi-a adus muuulte dulciuri, de craciun imi doresc niste adidasi noi haine noi si un parfum. In legatura cu fata de 14 ani ai putea sa ii cumperi un parfum niste cercei poate sau produce cosmetice poate un skate ai putea sa pui pe cineva sa o intrebe ce isi doreste de craciun. Succes!

2 răspunsuri:
| Katoteshika a răspuns:

1.Mos Nicolae mia adus dulciuri, fructe si un telefon Samsung galaxy ace
2.de Craciun imi doresc o tableta, dulciuri si o imprimanta.
3.cred ca pentru o fata de 14 ani i se potriveste:un nou telefon, tableta, pc, laptop, imprimanta, cosmetice, machiaje, parfumuri, haine de firma, un tv pentru camera ei...

| lPsihopate a răspuns:

Cel mai potrivit cadou pentru o fata de 14 ani este o pereche de cercei sau un lantisor.