| RoxAnana a întrebat:

Ce va doriti voi de la 2011?

Ce nu ati realizat in 2010 si vreti sa realizati in 2011?

Cum a fost 2010 pentru voi?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

2010 a fost un an cu impliniri si dezamagiri... dar trece!happy
2011 sper sa fie un an mai bun si sa iesim din criza big grin

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

2010 a fost un an frumos.Am avut ceva realizari notabile cam pe toate planurile
2011 va fi un an rezervat calatoriilor si de ce al dragosteihee hee

| Libelle a răspuns:

Sa invat sa fiu altfel, mai buna cu cei din jur, mai constincioasa si responsabila pe ceea ce fac, sa nu mai fiu asa morocanoasa, si sa mai vad si dreptatea celorlalti nu numai pe a mea.Sa invat mai bine, sa citesc, sa intru la filologie si sa ma straduiesc sa fac lucrurile asa cum trebuie.
2010 a fost un an al schimbarilor, cum probabil va fi si 2011.Suntem intr-un continuu drum spre nou

| pwp a răspuns:

Ms pentru funda love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi repar ATV :-s. In 2011 ar fi mersul cu AtV-ul pe zapada happy. 2010 a fost cam asa-asa.