| Anitta97 a întrebat:

Ce va motivează cel mai mult in viața?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Propria persoana si setul de valori, principii etc. acumulate pana acum.

https://m.media-amazon.com/images/I/614nBc8SKYL._UF894,1000_QL80_.jpg

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Plata facturilor, cu altceva nu te alegi in Romania, decât cu faptul că muncești pentru stat și patron si atât

suntserios
| suntserios a răspuns:

Facturile

| StoicAnalysis a răspuns:

Valorile mele etice si morale pe care vreau sa le dezvolt in continuu. Ma motiveaza mult si cunostiintele ce le poate oferi lumea, pe care eu nu le stiu inca.

| ShaOfHatred a răspuns:

Fericirea mă motivează prin absență

| vlllaaddd a răspuns:

Masinile si farurile lor

| ALM2000RO a răspuns:

Susținerea familiei și a prietenilor apropiați happy

| EestiSodalane a răspuns:

Respectul de sine. Simt că am fost făcut pentru un nivel mai înalt si trebuie să mă mențin acolo

| pufulescu0o a răspuns:

Chita de bani din buzunar, contul din bancă, scopul pentru care ma ridic dimineața din pat. Nu am auzit să aibă cineva vreo rețetă!