| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce va oftica?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ignoranta unora care nu vor sa cunosca nimic nou ca ei stiu deja totul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pfa, pasarile ma oftica pe mine. De ce pot ele sa mearga unde vor?

| Freya1 a răspuns:

Faptul ca am ghinion.Eu nu cred in prostiile astea de obicei dar cand ai una si n-ai alta, faci una se strica alta, câștigi una si pierzi alta de vreo doi ani încoace cred ca e deranjant rau.

| Celcestietot a răspuns:

Ăia care citesc de 10 ori și tot nu înțeleg, ăia care au dovada în fața și care neaga așa ceva
, ăia care vorbesc de Dumnezeu că este rău, și când le dovedești contrariul spun că oricum nu credeau (cei mai enervanți posibil), cei care înjură și sunt vai de mama lor, cei care sunt farisei fățarnici, ăia pusi pe ceartă, femeile de o noapte, aia care se baga in seama pe commuri numai ca să se certe, aia care fac userii proști sau analfabeți (Delamore, Panamax etc), ateii care fug de dovezi cu privire la Dumnezeu cât este ziua de lungă, lăudăroșii etc. Pe mine ăștia mă enervează, nu mă oftică. Mă enervează prostia lor, ce să mai... Apropo, mai sunt enervanți cei care nu baneaza pe fix aia care înjură. Oricum aici pe TPU marea parte sunt niste trashuri de oameni (vă cunoașteți voi în aceste descrieri, aici nu este vorba de generalizarea utilizatorilor).

| Sofer a răspuns:

Oameni care se cred mai sus decat ceilalti.

| mentholinks a răspuns:

Nu-ti zic ca vine unul si iar ma face obsedat sexual.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Nu exagera man, dar fi sincer cu tine

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Aiurea man, tu spui niste rahaturi cu efecte psihologice de care nici nu iti dai seama, nici nu le intelegi. Nu stiu ce mizerii ai citit tu dar na, asta e.

| RAY a răspuns (pentru mentholinks):

Din nou reactie emotionala, esti imatur rational, emotional, nu ai auto control, vezi de ce nu ai iubita pentru ca vad ca esti obsedat sexual

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ca altul e mai istet decat mine, imi vine sa mor mi-se pune pe inima.

| laSoledad a răspuns:

Ei, de ce sa ne lasam asa de usor ofticati?! Viata-i asa frumoasa fara oftica!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii

| lilith16 a răspuns:

In general oamenii care iau totul in serios si nu au umor

Întrebări similare