| icecream a întrebat:

Ce va place cel mai mult la TPU.ro?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Cel mai mult la TPU imi place faptul ca aici mereu ai sansa de a ajuta pe cineva cand are o problema sau cand pur si simplu are nevoie de un sfat si ca la randul meu sunt ajutata de cineva cand am nevoie de o parere.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Echipasmug

| vivigirl a răspuns:

Daca am o problema gasesc ajutoare aici!happy

| VacaVacuta a răspuns:

Faptul ca am cunoscut multe persoane cu multe personalitati si bucuria de a ajuta multe persoane fara macar sa le cunosc.

| freehugs a răspuns:

Ca aflu foarte multe lucruri interesante si ca pot ajuta oameni prin raspunsurile mele. Dar imi mai plac si unele raspunsuri amuzante ale unora laughing

| MaduU a răspuns:

Faptul ca la intrebari primesc rapid raspunsurihappy