| Dan a întrebat:

Ce va place cel mai mult sa faceti in viata voastra?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa lupt pentru a invinge toate obstacolele pentru a obtine tot ce mi-am propus pentru mine si familia mea.

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cel mai mult imi place sa traiesc.Numai gandul ca am mai prins un apus ma inveseleste indiferent ce zi as aveahee hee

| Bacemi a răspuns:

Imi place sa fiu in compania prietenilor adevarati. Atunci simt ca traiesc, atunci simt ca pot fi eu.

| Malvina24 a răspuns:

Sa stau alaturi de persoana iubita!

| User a răspuns:

Sa ii oftic pe dusmanilaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Sa dorm! nu stiu cum fac dar intotdeauna raman in urma cu somnul. laughing

| juniper a răspuns:

Sa fiu activa, sa aflu lucruri noi si sa ma uit la stele cu telescopul happy

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Imi place in ultimul timp sa mananc, cam multhee heesi nu e bine deloclaughingAcum serios vorbind imi place cand cel de langa mine este multumit, cand surade si ma iubeste.asa as vrea sa fie viata mea.intotdeauna sa-i multimesc pe ceilalti.Insa cel mai mult imi place sa canthappy

| DeNyyy a răspuns:

Sa stau alaturi de cei dragi si de prietenii mei si sa ma inteleg foarte bine cu toti oamenii

| Alina a răspuns:

Sa mananc milka cu caramel laughing

| Zâmbărici a răspuns:

Sa ma distrez, sa petrec cat mai mult timp cu cei dragi si sa imi ating scopurile!

bye

| poesia a răspuns:

Sa calatoresc

| vyo a răspuns:

Sa fac ce imi este interzis.

| kytyna a răspuns:

Mie imi place sa lenevesc, boring.ha?big grin

| emanuelf a răspuns:

Sex si sa dansez.

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Sa ma distrez love struck

| Girl1234566547 a răspuns:

Sa cant si sa dansez...traieste clipa(Carpe Diem):Xwinking

| Pink Panther a răspuns:

Sa fac sexlaughing
glumeschee hee
pai cel mai mult imi place sa ma distrez cu prieteniibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am foarte multe pasiuni... Si nu prea imi place sa ma complic.
De aceea stau prin atelier si pictez, cant la instrumente... Si iubirea mea ramane teatrul, chiar daca am specializare in film.
Mai ales imi place sa fiu om, sa ofer ajutor, sa zambesc chiar daca ploua, sa nu regret nimic din ce am facut, sa stiu ca vine o zi de maine mai buna. Sa privesc spre orizont si sa ma ratacesc cu privirea, sa ma odihnesc langa raul vesnic tanar.