| AvalohAlyn a întrebat:

Ce va place la scoala? Va place ceva la scoala?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Draga Alan, pai nici nu am avut perioada mai buna decat Universitatea, si nu ma refer la vizitele la Argentina, Club A si Hanul lui Manuc facute cu colegii de an si chiar cu profesorii, desi nu erau de lepadat nici astea. Imi placea sa inteleg ce ma interesa dintodeauna, sa citesc mult, sa gandesc intens, sa vad cat valoreaza ideile mele. Nu degeaba se spune ''vita sine litteris mors est, et homini vivi sepultura''. Te salut.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, am o colega de banca, trasnet! Si nu este singura din clasa. Este o adevarata placere sa ai astfel de colege.

| AvalohAlyn explică (pentru neutrino):

Cred si eu.laughing Te invidiez.

| SkyPilot a răspuns:

Daca intrebi la categoria asta, raspunsul este "sexul cu colegele" big grin

| AvalohAlyn explică (pentru SkyPilot):

Ups.Acum am vazut ca am gresit categorialaughing

| R3dEyE a răspuns:

Gardul, deoarece e usor sa-l sari.

| HiTman08 a răspuns:

Profesoarele in fusta, atat.