| DeadAlready a întrebat:

Ce va place mai mult, sunset sau sunrise? si de ce?

Mie sunset, imi da o stare de visare.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa stii ca in limba romana se spune APUS de soare si RASARIT de soare. Sau ai uitat limba romana?
Oops! Cred ca gresesc eu. E mai interesant daca formulezi jumatate in romana si jumatate in engleza! Oohh, da!

| Bacemi a răspuns:

Mie apusul cel mai mult. Imi da o senzatie de pace interioara. Imi imaginez doi indragostiti stand unul langa celalalt privind luna si soptind vorbe de amor.

| IbanezFender a răspuns:

,, Sunset'' este foarte frumos si romantic fapt datorat reflexiilor de lumina ambianta care se reflecta in diferite peisaje terestre fermecatoare si se oglindesc, in privirile indragostitilor ce privesc apusul obraz langa obraz si isi inplinesc iubirea uitand de orice necaz. Din punct de vedere vizual,, sunset'' este mai usor de perceput de fiecare dintre noi dar si,, sunrise'' poate insusi o valoare sentimentala :uneori aparitia unei persoane in viata noastra poate fi cel mai frumos,, sunrise'' luminandu-ne calea vieti si dorindu-ne sa traim acest,, sunrise'' in fiecare zi

| Popescu Olivia a răspuns:

Prima data am crezut ca aberezi, apoi am observat un sun pe acolo si parca stiam si eu o boaba de engleza, dar totusi raman la limba mia natala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult sunrise! Motivul:
http://www.youtube.com/watch?v=VY2L9WcylDA