| KillMePlease a întrebat:

Ce va place sa faceti in timpul liber?
Mie imi place foarte mult sa ascult muzica, sa desenez si sa imi decorez camera. :3

10 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Vizionez episoade/seriale care îmi plac sau ascult muzică la căşti.

| KamaSutra a răspuns:

Ciudata coincidenta...si mie imi plac aceleasi lucruri(͡° ͜ʖ ͡°)

| MskDesign a răspuns:

Aici imi place toate trei, plus ca imi place si perechea mea dupa tot ce ai mentionat.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Să ascult muzică, să citesc, sa desenez, dau să stau cu prietenii.

Răspuns utilizator avertizat
| LaughingKarima a răspuns:

Sa citesc, sa dancez, sa ascult muzica, sa ma joc cu motanasul meu, sa ies cu prietenii pe afara.

Răspuns utilizator avertizat
| GhostRider02 a răspuns:

Ascult muzica ma uit la un film etc.