| stefan31 a întrebat:

Ce va place sa faceti in weekend? Nu am idei.

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Imi place sa merg in fiecare week-end la tara.Totdeauna se gaseste ceva de facut pe acolo iar duminicile sunt pline de savoare caci ulitele se umplu de lume in straie de sarbatoare :care merge la biserica, care la doctor sau la bazar.Si toti te cunosc, si fiecare, trecand pe ulicioara, te saluta si iti spune vreo veste precum ca primarul a facut un pod nou sau ca distribuitorul de cablu le-a pus in optiuni si programul Taraf.Si uite-asa, cand nu ruleaza prin oras vreun Avatar despre lumi imposibile, ma refugiez la tara unde regasesc cea mai obisnuita si miraculos de autentica lume!

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Pai sa ma distrez...sa merg la pizza, la o bruschetta...mmm favorite.happySa ies in discoteci, sambata, iar duminica la un film.winking
Byeee!

| HBK a răspuns:

Pai incerc pe cat posibil sa nu mi incarc programul.Mai merg pe la niste sedinte foto, la un biliard cu prietenii pe porunci, ma mai duc la meciuri de fotbal, ajut o familie nevoiasa cu ce pot.Important este sa iesi din casa, oportunitatile te asteapta la cotiturahee hee

| Frogie a răspuns:

Mai citesc o carte, mai ma uit la un film, compun poezii, cantece, tot ce tine de muzica, cant, dansez, iar cand sunt in compania mai multor persoane ne distram cu Karaoke! happy

| ramona_4785 a răspuns:

Merg la un film, ies la o pizza, ma plimb cu prietenii, ascult muzica ies la prajitura, merg la meci...