| EualaBun a întrebat:

ce faceti voi in acest weekend!

6 răspunsuri:
| ßarbie a răspuns:

Bună, EualaBun! happy
Pentru mine weekend-ul înseamnă relaxare, destindere, lenevire.
Însă am de gând să ies pe afară, deoarece vremea este foarte frumoasă, mai ales acum când au înflorit copacii, iar florile sunt la tot pasul. Am de gând şi să fac mişcare, să mă plimb cu bicicleta, să ascult muzică. Tot ceea ce nu pot face în timpul săptămânii mai exact happy

Tu ce vei face? :*

| Sociopat a răspuns:

Mergem mai multi la unu acasa si vom incerca sa ne ruinam viitorul.

| Seepty a răspuns:

In acest weekend ma astept sa termin sezonul 1 din Lost.

| EleonorElena a răspuns:

Bine,tu ce faci?

| MisteriousGirl97 a răspuns:

Buna! Eu in acest weekend o sa o astept pe mami, care vine din Italia si sunt foarte entuziasmata pentru ca nu ma mai vazut-o de aproape un an. O sa ies si afara cu prietenii. Tu ce faci weekend-ul acesta?

| EualaBun explică:

Eu voi face la fel voi iesi afara poate o plimbare scurta ca nu strica si sa aveti weekend placut.