| inflicted a întrebat:

Ce va stresează in perioada asta?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic in particular, merg inainte

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doar lipsa plimbarilor nejustificate/iesit cu prietenii.

| Drimmero a răspuns:

Doar sanatatea, am semnalat diferite simptome mai ciudate perioadata asta, o voi pune pe lipsa somnului si pe stresul pe care l-am mai avut.

| SilentRain a răspuns:

Rahatul asta de virus, daca a-și fi putut trimiteam toate personale dragi mie pe luna, sa fie in siguranță

| gemeni6226 a răspuns:

Vecinii,nu ma pot odihni de ei sunt foarte galagiosi, dar azi mi-am luat revansa am pus o ora muzica hard rock la maximum.

| gemeni6226 a răspuns:

Si ma mai streseaza o vecina care mereu atunci iese la fumat cand as savura si eu aerul liber, si eu nu suport mirosul.Va trebui sa-mi fac un orar cand pot iesi si eu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca frizeriile și mall ul sunt închise, ca totul almoust e închis, parca as trai în Sahara. Parca mall ul nici după 15 mai nu îl deschide. Trist rău!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ingrijoreaza deficitul de somn pe care il acumulez dar incerc sa ma concentrez pe lucrurile care ma bucura in perioada asta. Pe tine ce te binedispune in perioada asta? happy

Răspuns utilizator avertizat
| Rihhana1 a răspuns:

Statul in casa si plicitseala.

| PixulMisto a răspuns:

Pe mine mă intereseaza ce la mai mult sănătatea... apoi bacul..chiar vreau sa iau nota mare