| NoKiaaaaa a întrebat:

Ce va-ti dori de la viata?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In primul rand sanatate ca i mai buna decat toate

| Mao a răspuns:

Mi-as dori ceea ce nu pot sa am. O viata perfecta.

| elasexygagica a răspuns:

Propriul meu bordel love struck

| SteauaNordului a răspuns:

Familie (un baiatel) o casa mobilata dupa gustul meu si o masina, avand in vedere ca sunt la varf de cariera

| ellai a răspuns:

Doresc sa imi traiesc viata cu maxima intensitate si sa nu am niciun regret legat de ceea ce am facut sau ce doarem sa fac.

| Fiction a răspuns:

Bani.
Pai,atunci cand voi creste,bani,o familie(o fetita, un sot iubitor si intelegator), o masina.Cam atat. Sper ca te-am ajutat.

| Blondamea a răspuns:

Sincer eu mi'as dori sa am o viata roz :X:X

| cristian92 a răspuns:

Un mustang 69', o vila pe o insula in pacific la marea bariera de corali si un fotomodel!

| sandee a răspuns:

Să înţeleg de ce profesorii de limba română şi elevii au o relaţie atât de superficială.
Îmi mai doresc pace între popoare şi libertate pentru balenele albastre.