| anonim_4396 a întrebat:

Ce varsta va doriti sa aveti?
Eu am 18 jumate dar as da orice sa am iar vreo 13-14.

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mai câteva zile și fac 18, și-mi place vârsta asta.

| IonuţR1995 a răspuns:

As dori sa mai am 2-3 ani, sa fiu din nou inocent, fara de pacat laughing, si sa n-am grija de nimic. Sa ma bucur de viata cat de mult pot si sa nu duc greul nimanui.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cam 18 jumate am si eu, nu-mi fac griji pentru ca in timpu liber ma comport de multe ori ca la 10 mai cu toti prietenii, doar ca acum consuma toti alcool si acum avem glume mai tari

| Doub a răspuns:

Am aproape 18.
Vreau să am 18.

| RainmakerX a răspuns:

Eu vreau 4-5, gradinita. Fara teme, fara griji, fara minte. Eh, uita de ultima parte rolling on the floor

Imi convine cat am acum. Adolescenta e frumoasa. smug

| kar1GaNNN a răspuns:

E bine si 17. nu-mi doresc mai mult. las ca timpul trece laughing

| syd2 a răspuns:

Vreau sa am 15 dar stai atata si am, hahaha ce amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce n-aș da să am 16 ani mereu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 21 si as vrea sa fi avut 26 27

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

60, sa dispara toate problemele

| Anonima0000000000 a răspuns:

15-16

| Kenya a răspuns:

Cine n-ar mai vrea sa traiasca copilaria de pe atunci iar? 5-6 ¿ big grin

| madalinamadu a răspuns:

Stăteam şi eu să mă plâng că îmi e dor de nu ştiu ce vreme până am realizat că trece viaţa pe lângă mine. Trebuie să trăieşti în momentul ăsta pentru că peste un an îţi va fi dor de persoana care eşti acum şi tot aşa şi astfel nu mai apuci să trăieşti fiecare vârstă. E normal să îţi fie dor, ideea e să realizezi cât de mult ai progresat de atunci şi până în prezent.

| AlessaLovesYou a răspuns:

21.

| Mihaelagirl a răspuns:

Am 26 si as vrea la 17

| 18Marius a răspuns:

Cam 21

| CherryBlossom26 a răspuns:

Varsta pe care o am acum (15 ani ) e perfecta happy