| inna a întrebat:

Ce vedete sunt in zodia rac si nationale si internationale? happy

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Aici le gasesti pe toate: http://www.youmago.ro/browse/view/1n-celebritati-Zodia-Rac-t-41/

20 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Andreea Raicu, Justin Timberlake, Tom Cruise, Babi Minune [stiu, stiu nu e vedeta laughing sau poate ca-o fi. ]

| inna explică:

Justin nu este rac sad :d.

| dyanna a răspuns:

Pierre Cardin, Nelson Mandela, Dalai Lama, Georgio Armani, Sylvester Stallone, Lady Diana, Tom Cruise, Tom Hanks, Mircea Geoana, Nicolae Balcescu, Michel Platini, Vasile Alecsandri, Rembrandt. (nu sunt neaparat "vedete"... poate doar celebritati big grin )

| al3xa_6696 a răspuns:

Eu :d

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exact justin timberlake este varsator:-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea raicu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asley Tisdalle, Selena Gomez e. t. c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, din cate stiu RACII mei preferati sunt Selena Gomez si Ashley Tisdale big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 cent, tyson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Giorgio Armani

Pierre Cardin, Nelson Mandela,

Lady Diana, Tom Cruise,

Nicolae Balcescu, Vasile Alecsandri,

Rembrandt, Dalai Lama,

Tom Hanks, Harrison Ford,

Robin Williams, Camilla Parker Bowles,

Sylvester Stallone, Georgio Armani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...selena gomez, ashley tisdele, ton hanks, tom cruisebig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea balan., justin bieber selena gomez,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz dar nu stiu sa-ti rasp ca si eu am pus aceeasi intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea raicu este in zodia rac

| Am a răspuns:

Selena gomez, alina sorescu, madalina draghici, alina chivulescu, andreea raicu, leticia calderon, andreea balan, mirabela dauer, angela similea, margareta paslaru, anastasia lazariuc, c.r.b.l,harrison ford, giorgio armani, gigi becali, tom cruise, adrian stefan, babi minune, serban huidu, florin piersic jr.

| ReVeRs a răspuns:

Iopbig grin

| Ioanantonia a răspuns:

Le me laughing