| anonim_4396 a întrebat:

ce vreau sa va intreb ce siteuri de uploadat pentru mobil stiti?
cand foloseam opera mini ca broswer pentru tel puteam sa uploadez fisiere si mai maricele(cativa Mb) pe anumite siteuri(gen qfs.mobi) acum intru pe net din telefon direct(nu folosesc nicio interfata) si nu pot sa uploadez fisiere nici macar de 100 kb(imi zice ca ' dimensiune depasita cu 98 kb in cazul unui fisier de 100 kb)(am nokia 6300)

Răspuns Câştigător
| onlyme_8344 a răspuns:

Qfs.mobi
mobiupload.com