| anonim_4396 a întrebat:

Ce vreme ciudata, ba e frig, ba e cald, ba ploua, ba arde soarele,
de ce credeti ca este asa ciudata vremea asta? Apropo sunt din
Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| andreimrm a răspuns:

Poluarea, taierile de paduri, distrugerea stratului de ozon, toate duc la schimbari climatice, schimbari pe care le vedem cu ochiul liber, planeta sufera in urma actiunilor noastre si pentru asta platim un pret.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din cauza defrisarilor imense. Daca nu se iau masuri va fi ca in desert. Noaptea mori de frig ziua mori de cald.

| sublime89 a răspuns:

Vechiul raspuns: incalzirea globala.